Networkingová setkání podnikatelek

Před dvěma lety jsme se začaly scházet v Hradci Králové pravidelně každý měsíc.

Už tehdy jsem chtěla, aby to byla setkání ryze podnikatelská, bez dětí a kojících témat. To se nám vede a všechny to velmi oceňujeme.

Na pravidelné dávky inspirace, byznys zkušeností i praktických tipů jsem si zvykla a vždy se moc těšila. A nevynechala jsem ani jediné.

Ani v Koronadobě jsme nepřestaly a Zoom byl dočasnou (ale funkční) náhražkou. V této době proběhlo školení focení na mobil s Lucií Haberlovou, Instagramové stories s Veru Volejnikovou

Online svět je úžasný prostor nekonečných možností.

Ale…
Nemůže nahradit potkání naživo..setkání opravdové…

A pak to přišlo.
Konečně.
Ve čtvrtek 4.6. jsme se potkaly na terase restaurace Park Golf.

Bylo úžasné se opět vidět a vyslechnout si zkušenosti s podnikáním v Koronadobě. Tolik různých příběhů a nápadů a různých posunů v podnikání bylo inspirující pro každou z nás.

Již se setkáváme nejen hradecké podnikatelky, ale do Hradce si našly cestu i expertky z Prahy i Brna.

Moc mě těší, že se potkávají ženy, které si jsou skutečnými podporovatelkami. Žádný boj a nevraživost.

Vzájemně se inspirujeme a chápeme, že společně toho můžeme dokázat více než jako sólistky s ostrými lokty. Mnohé z nás se významně profesně posunuly a vyrostly.

Děkuji za tato setkání- tematické networkingy.
Těším se na vás další první čtvrtek v měsíci.

Přidejte se také: ZDE

Jsem expertkou na e-mail marketing a automatizaci v online podnikání. Pomáhám podnikatelům, e-shopařům, marketérům a virtuálním asistentkám vyznat se v e-mail marketingu a dosáhnout cílů, které si stanovili. Při mentoringu a konzultacích se zabývám nastavením strategie v podnikání a funkčního e-mail marketingu. Můžete se mnou spolupracovat na tvorbě byznys strategie při online konzultacích nebo v tématických MasterClass, kde učím, jak úspěšně používat e-mailing v podnikání. Co jsem pro vás připravila najdete >> tady

Propojme se:

Přidejte se do facebookové skupiny o e-mailingu a podnikání

Najdete tam další tipy, novinky a odpovědi na otázky.

  • Kategorie