Reference a co říkají moji klienti

Pokud ještě váháte, jestli e-mailing zvládnete nebo bude pro vás přínosný, přečtěte si, co říkají moji klienti. Reference jsou od klientek a klientů, kterým jsem poskytla službu nebo produkt. Poslali mi je e-mailem nebo napsali na Facebooku, LinkedInu.

Milá Dani,
chtěla bych Ti poděkovat za naši spolupráci . Mé první osobní setkání s e-mailingem bylo parádní a přineslo mi během několika dní přes 200 kontaktů… wow , to bylo vážně krásné sledovat, jak to naskakuje. Teď mne čeká práce s databází a já zase ráda využiji Tvé profesionální služby. Proč? Protože naše spolupráce , byla velmi flexibilní , rychlá, k věci. Zvládla jsi i některé nestandardní momenty a vše vytvořila k mé spokojenosti a prohloubila důvěru, která vznikla již při osobních setkáních. Tvé služby mají profi úroveň a rozhodně mohu doporučit Všem, kteří potřebují delegovat a pomoci s e-mailingem . A to hlavně v začátcích. Děkuji.
Michaela KrafkováFotografka
Dano,
z konzultace tolik skvělých podnětů, co by mě vůbec nenapadlo. Myslela jsem, že se specializuješ na mailing, ale máš veliký přesah a vlastně dokážeš najít super celkovou strategii. Prakticky a funkčně. Žádné teorie ale opravdu na míru konkrétního člověka.
Moc děkuju, Dano, nejen za úžasně a profesionálně provedenou pomoc, ale hlavně za naprosto nádhernou zkušenost s delegováním, která mě o velký kus posunula.

Dani, ukázala jsi mi, jak nádherný je to pocit, když někdo nejen, že udělá o co ho žádám, ale 1) nemusím to dopodrobna vysvětlovat (protože víš, jsi profík) A co bylo nejvíc boží - 2) bylo tam i něco navíc, konkrétně automatizovaný e-mail (který jsem úplně vynechala) a jeho text, který jsi tam vyšvihla přesně tak, jako bych ho psala já, nebo spíš ještě líp. Dohledala sis dokonce i to, jak se v e-mailech se ženami loučím na konci.
Lenka Kejzlarovákurzy a motivace pro předškolní pedagogy
Již během první konzultace jsme se velmi posunuly vpřed a já mám nastavenou první e-mailingovou kampaň.
Martina BurešováEFA
Obdivuji Tvoji důslednost, díky které "dokopeš" lidi k tomu, aby měli výsledky.
Bára SkalováTop manažerka Eurony
Velmi se mi líbil způsob "výuky" (profesionální přístup, skvělý přednes, metodika, střídání činností, kombinace s prezentací...) Celý online workshop měl spád, nebyly prostoje, nudné pasáže, jak začátečník, tak pokročilý zde našel témata k zamyšlení, studování, k práci.
Danča má dobré nápady a postřehy a dokáže je předat jasně, stručně a srozumitelně. Zároveň je milá a vstřícná. To vše dělé skvělou službu. Moc děkuji.
Helena Mošnovásomatická terapeutka
Dano, ještě jednou velmi děkuji za velmi hodnotný a báječný workshop. Jsem naprosto nadšená. Úžasná kombinace teorie a praxe dohromady a k tomu ještě spolupráce ve skupinách opravdu předčila má očekávání. Myslím si, že workshop má velmi vysokou hodnotu a ze srdce ho všem začínajícím podnikatelkám doporučuji. Moc děkuji.
Gabriela RadvanovskáEmoce v harmonii
Naivně jsem si myslela, že se nic moc nového nedozvím. Dana nám ale poskytla i psychologický náhled, návod jak přemýšlet nad tématem magnetu, jeho názvem, aby byl co nejpoutavější. Skvělé je, že na konci workshopu máte něco "v ruce," vidíte konkrétní výsledek. Po celou dobu workshopu nám radila a konzultovala s námi naše nápady. Myslela jsem si, že vím co je magnet, ale Dana mi otevřela úplně nové možnosti, co vše ve skutečnosti může být magnetem. Doporučuji!
Monika Rumanováwww.monikarumanova.cz
Worshop byl ve znamení intenzivní práce s výsledky. Velmi se mi líbil způsob "výuky" (profesionální přístup, skvělý přednes, metodika, střídání činností, kombinace s prezentací...) Celý online workshop měl spád, nebyly prostoje, nudné pasáže, jak začátečník, tak pokročilý zde našel témata k zamyšlení, studování, k práci.
Veronika Hájková, krásnoocko.eulektorka kurzů zdravého vaření
Načetla jsem toho o magnetu už hodně, ale až díky kurzu s Danou jsem se odvážila ho opravdu vytvořit. A navíc mě to moc bavilo. Kurz je velmi praktický, inspirativní a tvorba jde sama od ruky. A to i když netušíš, jaký magnet by jsi chtěla mít. Prostě ho najednou máš. Těším se, jak budu tvořit další.
Jana Urbanová
Začaly jsme spolu spolupracovat, protože jsem neorganizovaný člověk, který jedná impulzivně a potřebuje kázeň a zaměření. Dana tohle s láskou a zdravou přísností umí. Naše spolupráce splnila moje očekávání. Během mentoringového programu jsem se dokopala k dokončení důležitého rozdělaného úkolu, začala tvořit příspěvky na pracovní facebookovou stránku a naučila jsem se díky ní pracovat s Canvou. Doporučila byste moje služby i ostatním? Rozhodně! Je to vhodné pro každého, kdo se v něčem plácá a je zacyklený ve svém problému.
Iveta Haňavcováwww.naucseprvnipomoc.cz
S Danou jsem začala spolupracovat v rámci mentoringové skupiny, protože mi chyběla podpora, propojení a vedení a jsem s ní nadmíru spokojená, a to jak s vedením, tak s tématy, které Dana pro skupinu volí. Díky mentoringu jsem si ujasnila, jak postupovat v mém podnikání dále, které kroky je třeba udělat, na co se zaměřit. Spolupráci s Danou bych ostatním ženám doporučila, protože i díky ní vím, že je pro moji práci důležité propojení, spolu-práce, podpora komunity a vzdělávání. Dostala jsem řadu zajímavých doporučení i postřehů.
MUDr. Jitka BlábolilováCelostní gynekologie a porodnictví
Nastavovala jsem si nereálné cíle a nedařilo se mi je plnit. Po čase jsem vstoupila do mentoringového programu pro podnikatelky vedený Danou. Bylo to vážně nejlepší rozhodnutí, které jsem pro sebe mohla udělat. Díky Daně si už nastavuji reálné cíle, které spolu konzultujeme a které mi pomáhají se posouvat dál. Moc mi to ulehčuje skloubení rodinného a podnikatelského života. Všem velmi doporučuji.
Kristy Uhlířováwww.mluvspanelsky.cz
Danča má dobré nápady a postřehy a dokáže je předat jasně, stručně a srozumitelně. Zároveň je milá a vstřícná. To vše dělé skvělou službu. Moc děkuji.
Helena Mošnovácelostní psychoterapie, sexological bodywork
Trápilo mě, že nemám kolem sebe komunitu podnikavych žen a nemám s kým sdílet úspěchy, radit se o praktických věcech, které jsou součástí naší činnosti. Díky spolupráci s Danou jsem objevila sdružování s podnikatelkami i praktické rady ohledně marketingu, technického nastavení. Dana má chytré vychytávky, které usnadňují podnikání. Je v souladu se ženami a elegantní, takže i naše podnikání je krásně ženské.
Lucie Martákováwww.luciemartakova.cz
Milé dámy, Danu vám doporučím, pokud chcete zvednout svou sedací část a jít něco dělat, nejlépe se sebou samou a svým podnikáním. Dany pohled na svět bez růžových brýlí a obláčků vás usadí v mnoha okamžicích do reality a narovinu– přesně tohle v podnikání každá potřebujeme.
Veronika Veru Volejníková www.dilnaudubu.cz
Dana má úžasnou schopnost svést dohromady zajímavou a vzájemně se podporující skupinu žen, vytvořit prostor důvěry a společného růstu - a dovést každou z nich o kus dál nejen na vlastní podnikatelské cestě, ale v uvědomění toho, co doopravdy chtějí a proč.

Dokáže skvěle poradit a nasměrovat, ale zároveň respektuje životní situace i profesní zkušenosti každé z nás.

Doporučuji ji nejen začátečníkům, ale i ženám, které už své podnikání vybudované mají - a potřebují jiný pohled profesionálky, podporu při dosahování dlouhodobých cílů nebo jen potvrzení, že to dělají dobře.
Lucie Haberlováwww.CleverStart.cz

Účastnice kurzu Jak vytvořit magnet říkají...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Naučte se používat e-mailing ziskově

Mějte díky  automatu na e-maily vyšší zisk a více času pro sebe

Naučte se praktické postupy, které potřebujete, aby vám e-mailing přinášel peníze a šetřil čas.

Znáte mě také z: