Co říkají klientky

Začaly jsme spolu spolupracovat, protože jsem neorganizovaný člověk, který jedná impulzivně a potřebuje kázeň a zaměření. Dana tohle s láskou a zdravou přísností umí. Naše spolupráce splnila moje očekávání. Během mentoringového programu jsem se dokopala k dokončení důležitého rozdělaného úkolu, začala tvořit příspěvky na pracovní facebookovou stránku a naučila jsem se díky ní pracovat s Canvou. Doporučila byste moje služby i ostatním? Rozhodně! Je to vhodné pro každého, kdo se v něčem plácá a je zacyklený ve svém problému.
Iveta Haňavcováwww.naucseprvnipomoc.cz
S Danou jsem začala spolupracovat v rámci mentoringové skupiny, protože mi chyběla podpora, propojení a vedení a jsem s ní nadmíru spokojená, a to jak s vedením, tak s tématy, které Dana pro skupinu volí. Díky mentoringu jsem si ujasnila, jak postupovat v mém podnikání dále, které kroky je třeba udělat, na co se zaměřit. Spolupráci s Danou bych ostatním ženám doporučila, protože i díky ní vím, že je pro moji práci důležité propojení, spolu-práce, podpora komunity a vzdělávání. Dostala jsem řadu zajímavých doporučení i postřehů.
MUDr. Jitka BlábolilováCelostní gynekologie a porodnictví
Nastavovala jsem si nereálné cíle a nedařilo se mi je plnit. Po čase jsem vstoupila do mentoringového programu pro podnikatelky vedený Danou. Bylo to vážně nejlepší rozhodnutí, které jsem pro sebe mohla udělat. Díky Daně si už nastavuji reálné cíle, které spolu konzultujeme a které mi pomáhají se posouvat dál. Moc mi to ulehčuje skloubení rodinného a podnikatelského života. Všem velmi doporučuji.
Kristy Uhlířováwww.mluvspanelsky.cz
Danča má dobré nápady a postřehy a dokáže je předat jasně, stručně a srozumitelně. Zároveň je milá a vstřícná. To vše dělé skvělou službu. Moc děkuji.
Helena Mošnovácelostní psychoterapie, sexological bodywork
Trápilo mě, že nemám kolem sebe komunitu podnikavych žen a nemám s kým sdílet úspěchy, radit se o praktických věcech, které jsou součástí naší činnosti. Díky spolupráci s Danou jsem objevila sdružování s podnikatelkami i praktické rady ohledně marketingu, technického nastavení. Dana má chytré vychytávky, které usnadňují podnikání. Je v souladu se ženami a elegantní, takže i naše podnikání je krásně ženské.
Lucie Martákováwww.luciemartakova.cz
Milé dámy, Danu vám doporučím, pokud chcete zvednout svou sedací část a jít něco dělat, nejlépe se sebou samou a svým podnikáním. Dany pohled na svět bez růžových brýlí a obláčků vás usadí v mnoha okamžicích do reality a narovinu– přesně tohle v podnikání každá potřebujeme.
Veronika Veru Volejníková www.dilnaudubu.cz
Dana má úžasnou schopnost svést dohromady zajímavou a vzájemně se podporující skupinu žen, vytvořit prostor důvěry a společného růstu - a dovést každou z nich o kus dál nejen na vlastní podnikatelské cestě, ale v uvědomění toho, co doopravdy chtějí a proč.

Dokáže skvěle poradit a nasměrovat, ale zároveň respektuje životní situace i profesní zkušenosti každé z nás.

Doporučuji ji nejen začátečníkům, ale i ženám, které už své podnikání vybudované mají - a potřebují jiný pohled profesionálky, podporu při dosahování dlouhodobých cílů nebo jen potvrzení, že to dělají dobře.
Lucie Haberlováwww.CleverStart.cz

Znáte mě z: