Přidej se do MasterClass e-mailingu

Líbí se váš e-mail spam filtrům? #1

Často se mě ptáte, proč vaše e-maily padají do spamu.

Důvodů může být více. Od toho, co posíláte, přes nastavení odesílacího nástroje, až po reputace vaší domény.
Když váš e-mail má některý ze spamových prvků, tak ho spam filtr odkloní a zákazníkům se buď nezobrazí vůbec nebo je nasměrovaný do spam koše.

Můžete tomu jednoduše zabránit, zkontrolovat e-mail v nástroji MailerCheck.
MailerCheck otestuje, zda váš úžasný e-mail nevypadá jako spam. Kontroluje fráze v obsahu, odkazy i obrázky, nastavení odesílacího nástroje.

MailerCheck vám ukáže problémy dříve než stisknete “Odeslat” na celou databázi.
Také má funkci na čištění vaší databáze e-mailů od neexistujících adres, adres, kde je dávno plná schránka nebo na určitý e-mail nejde zpráva doručit, protože je v něm překlep, přesmyčka.
Jako velkou výhodu vidím v tom, že se testovač nikam neinstalujete a nemusíte používat určitý e-mailingový nástroj. Hodí se proto pro uživatele SmartEmailingu, Ecomailu, MailerLite, Mailchimp atd.

Vyzkoušet MailerCheck můžete zdarma, při registraci dostanete 200 kreditů vyzkoušení testovače.

MailerCheck vyzkoušejte tady.
Vyhodnocení testu e-mailu nebo čištění databáze vypadá velmi názorně a jasně.

Návod, jak otestovat e-maily je tady:

Pomáhám podnikatelům se vyznat v e-mail marketingu a dosáhnout cílů, které si stanovili. Při mentoringu a konzultacích se zabývám nastavením strategie v podnikání a funčního marketingu. Jsem expertkou na e-mail marketing a automatizaci v online podnikání. Díky mým kurzům objevilo již stovky podnikatelů, že e-mail může být jak pečujícím, tak ziskovým prostředkem. Co jsem pro vás připravila najdete >> tady

Přidejte se do skupiny o e-mailingu a podnikání

  • Kategorie