Kalendář e-mailingu 2024

Potřebujete podněty pro tvorbu obsahu vašich e-mailových kampaní nebo hledáte způsoby, jak propojit obsah e-mailů s aktuálními událostmi?

Využijte k tomuto účelu vybrané tematické dny a významné příležitosti roku 2024. Nechte se inspirovat plánovací šablonou, kterou jsem speciálně pro vás připravila.

Díky této šabloně ušetříte nejen čas, ale také se vyhnete zbytečnému stresu spojenému s hledáním témat na poslední chvíli.

Pro každý významný den jsem připravila inspirativní návrhy a tipy, jakým způsobem můžete dané téma zpracovat, což vám usnadní tvorbu atraktivního a relevantního obsahu pro vaše e-mailové zprávy.

Kalendář plný tipů na celý rok 2024 je k dispozici zdarma tady.

Jsem expertkou na e-mail marketing a automatizaci v online podnikání. Pomáhám podnikatelům, e-shopařům, marketérům a virtuálním asistentkám vyznat se v e-mail marketingu a dosáhnout cílů, které si stanovili. Při mentoringu a konzultacích se zabývám nastavením strategie v podnikání a funkčního e-mail marketingu. Můžete se mnou spolupracovat na tvorbě byznys strategie při online konzultacích nebo v tématických MasterClass, kde učím, jak úspěšně používat e-mailing v podnikání. Co jsem pro vás připravila najdete >> tady

Propojme se:

Přidejte se do facebookové skupiny o e-mailingu a podnikání

Najdete tam další tipy, novinky a odpovědi na otázky.

  • Kategorie