Jak si zjednodušit podnikání- rozhovor s Radimem Topičem z FAPI

Jak si zjednodušit svou práci a ušetřit čas, který můžeme využít zajímavějším způsobem?

Podívejte se na rozhovor s výkonným ředitelem FAPI Radimem Topičem, který miluje, když věci fungují tak, jak mají a ctí jednoduchost a srozumitelnost.

S Radimem jsme se potkali v roce 2013 na setkání podnikatelů a právě tam mě nadchnulo, jak jednoduše je možné na internetu prodávat a jaké všechny činnosti nemusím dělat osobně. Stačí je jen nastavit.

Rozhovor sledujte ze záznamu níže a dozvíte se, co se chystá u FAPI (co můžete mít nastaveno automatizovaně), jaké nové platební brány jsou již dostupné a další zajímavosti.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zaujalo vás FAPI? Vyzkoušejte ho: zde na 14 dní zdarma!

FAPI je důmyslným prodejním nástrojem, co šetří čas.
Jako online systém se stará o objednávky, párování plateb a doručení digitálíních produktů nebo odesílá pokyny do skladu k odeslání fyzického zboží.

 

Pomáhám podnikatelům se vyznat v e-mail marketingu a dosáhnout cílů, které si stanovili. Při mentoringu a konzultacích se zabývám nastavením strategie v podnikání a funčního marketingu. Jsem expertkou na e-mail marketing a automatizaci v online podnikání. Díky mým kurzům objevilo již stovky podnikatelů, že e-mail může být jak pečujícím, tak ziskovým prostředkem. Co jsem pro vás připravila najdete >> tady

Přidejte se do skupiny o e-mailingu a podnikání

Najdete tam další tipy, novinky a odpovědi na otázky.

  • Kategorie