Jak si zjednodušit podnikání- rozhovor s Radimem Topičem z FAPI

Jak si zjednodušit svou práci a ušetřit čas, který můžeme využít zajímavějším způsobem?

Podívejte se na rozhovor s výkonným ředitelem FAPI Radimem Topičem, který miluje, když věci fungují tak, jak mají a ctí jednoduchost a srozumitelnost.

S Radimem jsme se potkali v roce 2013 na setkání podnikatelů a právě tam mě nadchnulo, jak jednoduše je možné na internetu prodávat a jaké všechny činnosti nemusím dělat osobně. Stačí je jen nastavit.

Rozhovor sledujte ze záznamu níže a dozvíte se, co se chystá u FAPI (co můžete mít nastaveno automatizovaně), jaké nové platební brány jsou již dostupné a další zajímavosti.

Zaujalo vás FAPI? Vyzkoušejte ho: zde na 14 dní zdarma!

FAPI je důmyslným prodejním nástrojem, co šetří čas.
Jako online systém se stará o objednávky, párování plateb a doručení digitálíních produktů nebo odesílá pokyny do skladu k odeslání fyzického zboží.

 

Pomáhám podnikatelkám si stanovit reálně dosažitelné cíle a držet se cesty, která vede k jejich splnění. Při mentoringu a konzultacích se zabývám nastavením strategie podnikání, rozklíčováním marketingových pastí a podporou vedoucí k dosažení podnikatelského snu. Jsem expertkou na e-mailing a automatizaci v online podnikání a díky mému kurzu E-mailing, co šetří čas stovky žen objevilo, že e-mail může být jak pečujícím, tak ziskovým prostředkem. Více o Daně si přečtěte tady >>