Jak ověřit doménu a nastavit DNS: WEDOS + MailerLite

Pro zlepšení doručitelnosti vašich e-mailů a předcházení jejich označení za SPAM, doporučuji nastavit pro MailerLite tzv. DNS záznamy.

Pokud vaši doménu máte zaregistrovanou přes hosting WEDOS, tak můžete využít podrobného videonávodu a krok za krokem postupovat a nastavit si DNS záznamy, i když nejste počítačový profík nebo IT kouzelnice.

Pro přístup k návodu zadejte své jméno a e-mail. Po ověření vaší adresy vám přijde odkaz na stránku s návodem.

Po ověření, že jste DNS záznamy vyplnili správně se můžete těšit na pochvalu v podobě těchto symbolů a také budete vědět, že jste tímto krokem podpořili doručitelnost vašich e-mailů.

Pokud si na nastavení netroufnete ani podle návodu, tak se ozvěte, moje asistentka vám je nastaví za vás. Stačí se objednat: tady

Jsem expertkou na e-mail marketing a automatizaci v online podnikání. Pomáhám podnikatelům, e-shopařům, marketérům a virtuálním asistentkám vyznat se v e-mail marketingu a dosáhnout cílů, které si stanovili. Při mentoringu a konzultacích se zabývám nastavením strategie v podnikání a funkčního e-mail marketingu. Můžete se mnou spolupracovat na tvorbě byznys strategie při online konzultacích nebo v tématických MasterClass, kde učím, jak úspěšně používat e-mailing v podnikání. Co jsem pro vás připravila najdete >> tady

Propojme se:

Přidejte se do facebookové skupiny o e-mailingu a podnikání

Najdete tam další tipy, novinky a odpovědi na otázky.

  • Kategorie