Mentoring a konzultace pro podnikavé ženy

13let zkušeností z podnikání (offline i online) vložených do online mentoringových setkání a do individuálních konzultací

Konzultace- Co o Vás říká profil na sociálních sítích?

Chcete vědět, jaký první virtuální dojem děláte na ostatní?

Chcete zaujmout nejen klienty, ale i potencionální obchodní partnery nebo spolu-pracující ženy nebo muže?

Víte, co změnit, upravit nebo odstranit, abyste byli autentičtí a neodrazovali druhé?

Napište mi, domluvíme se na analýze Vašeho profilu.

Chci analýzu

Analýzu facebookového profilu jsem si nechala zpracovat, protože mě zajímalo, jak můj profil působí na potenciální klientky. Dostala jsem řadu zajímavých doporučení i postřehů. Něco jsem tušila, většina pro mě byla novinka. Analýza byly zpracována profesionálně a sdělena pro mě srozumitelným a laskavým způsobem. Díky tomu mohu mít vylepšený FB profil, který využívám i profesně a moje vize je oslovit více žen - ať už profesně, ze zájmu či možnosti navázání spolu-práce. Danu velice ráda doporučuji. Je profesionál s laskavým přístupem.

MUDr. Jitka BlábolilováCelostní gynekologie a porodnictví

Získala jsem nezávislý pohled na můj FB profil. A zjistila jsem docela dost věcí. Nikdy mě např. nenapadlo zkoumat, jak vypadá úvodní fotka v mobilním telefonu. Dobrý tip pro mě bylo i vyvažovat má naročná profesní témata něčím lehčím. To, co jsem se dozvěděla při analýze, byla pro mě cenná inspirace a vnímám, že mě posunula v tom, jak vlastně osobní profil mohu využít. Sdílet i zajimavé profesní informace, okomentovat je, být i zde jasná v tom, co dělám a jaký je můj postoj. Za to diky. Spolupráce byla moc fajn, doporučuji dále. Danča má dobré nápady a postřehy a dokáže je předat jasně, stručně a srozumitelně. Zároveň je milá a vstřícná. To vše dělé skvělou službu. Moc děkuji.

Helena Mošnovácelostní psychoterapie, sexological bodywork

Konzultace z oblasti partnerských vztahů, komunikace a seznamování

od roku 2006 se s manželem zabýváme partnerskými vztahy a komunikací mezi mužem a ženou, zkušenosti teoretické i praktické z 20 let společného manželského soužití vkládáme do konzultací i mentoringu (doprovovázení při životní změně nebo hledání cesty z určité životního situace)

Online setkání

téma: Jak rozvíjet naše vztahy, aby nám bylo lépe?

komunikace mezi mužem a ženou, partnerské nedorozumění a neshody-jak je řešit?

mentoringové online setkání žen u společného tématu v délce 1,5hod, 1x měsíčně

Znáte mě z: