online kurz

Uvítejte zákazníky jako profík

Protože první e-maily jsou ty nejdůležitější.

Přijdete se do 5denní výzvy a poznejte, jak zákazníka zaujmout a naučit ho/jí číst vaše e-maily.

Co psát svým zákazníkům, když se dostanou do vaší databáze?

V intenzivním online kurzu se během pěti dní naučíte, jak sestavit úspěšné uvítací serie e-mailů a připravíte si užasnou děkovací stránku (welcome page).

Konzultace a kontrola odevzdaných úkolů ke každé lekci bude probíhat ve Facebookové skoupině, kam mají přístup pouze členové kurzu.

Flákat se rozhodně nebudeme, protože bez akce a činnosti nejsou výsledky.

Bude to jízda. E-mailová "vítací" výzva!

Těším se na vás!

Reakce od účastnic předchozího běhu výzvy

Výzva byla super, děkuji 😍🙂 Donutila mě pohnout zadkem a hlavně přišla v pravou chvíli.
Barbora Sedláková
Milá Dano, děkuji za výzvu, která mě konečně donutila po dlouhých měsících pohnout s věcmi, které jsem odkládala. Díky za nůž na krk, díky čemuž jsem na nic nečekala a svůj úkol vždy hned splnila. Díky díky.
Alena Vorlíčková
Já jsem nadšená, ale bylo to sakra náročné. Není to jedna z těch výzev, kterou člověk zvládne levou zadní. Na druhou stranu bych se k tomu, po pravdě, hned tak nedokopala. Zvládla jsem předělat magnet, ještě musím změnit sérii mailů pro zákazníky a musím to udělat co nejdřív, dokud to mám v hlavě. Jinak by to tam dalších pár let hnilo
Lenka Švrčinová
Chvílema jsem tě nesnášela. 😃 Na druhou stranu - obdivuju tvou důslednost, díky které "dokopeš" lidi k tomu, aby měli výsledky. Muselo ti to zabrat neskutečně času a příprava byla opět brilantní. Obrovský klobouk dolů!
Bára Skálová

Účastnice z mých předchozích kurzů už ví, jak na to

Dano, ještě jednou velmi děkuji za velmi hodnotný a báječný workshop. Jsem naprosto nadšená. Úžasná kombinace teorie a praxe dohromady a k tomu ještě spolupráce ve skupinách opravdu předčila má očekávání. Myslím si, že workshop má velmi vysokou hodnotu a ze srdce ho všem začínajícím podnikatelkám doporučuji. Moc děkuji.
Gabriela RadvanovskáEmoce v harmonii
Naivně jsem si myslela, že se nic moc nového nedozvím. Dana nám ale poskytla i psychologický náhled, návod jak přemýšlet nad tématem magnetu, jeho názvem, aby byl co nejpoutavější. Skvělé je, že na konci workshopu máte něco "v ruce," vidíte konkrétní výsledek. Po celou dobu workshopu nám radila a konzultovala s námi naše nápady. Myslela jsem si, že vím co je magnet, ale Dana mi otevřela úplně nové možnosti, co vše ve skutečnosti může být magnetem. Doporučuji!
Monika Rumanováwww.monikarumanova.cz
Worshop byl ve znamení intenzivní práce, s výsledky. Velmi se mi líbil způsob "výuky" (profesionální přístup, skvělý přednes, metodika, střídání činností, kombinace s prezentací...) Celý online workshop měl spád, nebyly prostoje, nudné pasáže, jak začátečník, tak pokročilí zde našel témata k zamyšlení, studování, k práci.
Veronika Hájková
Načetla jsem toho o magnetu už hodně, ale až díky kurzu s Danou jsem se odvážila ho opravdu vytvořit. A navíc mě to moc bavilo. Kurz je velmi praktický, inspirativní a tvorba jde sama od ruky. A to i když netušíš, jaký magnet by jsi chtěla mít. Prostě ho najednou máš. Těším se, jak budu tvořit další.
Jana Urbanová