SNOVÝ

RELAX  •  NETWORKING  •  MARKETING

Živé setkání podnikatelek ve welness hotelu SEN

datum

TÉMA SETKÁNÍ

Nastartujte svůj e-mailing a sociální sítě

Zvyšte povědomí o své značce, získejte uznání v oboru a prodávejte, jako nikdy dříve!

Už nejste žádná začátečnice. Máte svůj web, budujete databázi, zkoušíte se prezentovat na sítích. Prodáváte, ale i když se vaše příjmy blíží tomu, kolik měsíčně vydělat potřebujete, nemáte nejmenší ponětí, jak se přehoupnout přes hranici “kolik potřebuji k životu” k vysněnému “kolik chci vydělávat, aby moje firma mohla růst”. A právě s tím vám pomůžeme.

Pro růst vašich příjmů nepotřebujete dělat víc toho, co už děláte. Potřebujete něco změnit. Dělat to lépe, efektivněji - a s jasnými důvody, proč to děláte. Potřebujete dobré nástroje a strategii.

Podnikání žádná z nás nemusí věnovat celý svůj čas. Zatnout zuby a všechno zvládnout, obětovat čas s dětmi a rodinou klientům a zakázkám. Každá z nás potřebuje čas sama pro sebe i pro svůj klid. Přijeďte si odpočinout, setkat se, seznámit se s inspirativními podnikatelkami, jako jste vy, získat nové kontakty a zjistit, co děláte dobře a kde máte možnosti pro zlepšení.

Úspěšný byznys, který nepřetržitě prodává,  potřebuje 2 věci: neustálý příliv nových relevantních kontaktů či sledujících - a cestu, která z nich udělá zákazníky. Nabízíme vám 2 způsoby, jak toho dosáhnout. Chytře nastavený e-mailing a dobře vedené sociální sítě. Možnosti, které jsou dostupné prakticky každému, ale málokdo z nich umí vytěžit to nejlepší.

Dovedete si představit, že by vám váš stávající měsíční příjem zajistil
1 e-mail nebo 1 příspěvek na sociálních sítích?
My ano. A naučíme vás, jak na to.

Čemu se budeme věnovat...

  • Jak o e-mailingu a sociálních sítích přemýšlet strategicky
  • Jak tvořit obsah který vaši značku buduje, místo aby jí podrážel nohy
  • Jak se k oběma nástrojům postavit technicky - pro větší efektivitu toho, co děláte
  • Jak nastavit procesy pro jednotlivé kanály - aby vaši práci bylo možné delegovat v okamžiku, kdy vaše firma začne růst - a vy budete muset část své agendy předat do jiných rukou

Co nás čeká navíc...

  • Neformální networking
  • Společný business kruh
  • Čas pro odpočinek ve wellness centru
  • Kromě toho budete mít možnost nejen představit své podnikání ostatním a získat rady pro e-mailing a sociální sítě přímo na míru tomu, co děláte - ale i příležitost získat zajímavé kontakty v rámci networkingu s dalšími účastníky.

Kdo vás bude setkáním provázet?

Dana Hanousková a Lucie Haberlová - 2 byznys mentorky s mnohaletou zkušeností ve vedení vlastního byznysu i spolupráce s malými firmami i velkými značkami. Dana se úzce specializuje na e-mailing, Lucie na weby a sociální sítě. Společně vás naučí, využít e-mailingu i sociálních sítí na maximum, jak nastavit strategii pro vlastní firmu či podnikání - a jak ji úspěšně udržet a rozšiřovat.

Chci si zajistit své místo na setkání

Fapi formulář sem

Kliknutím na text otázky, zobrazíte odpověď.

Pro koho je setkání vhodné?

Pro ženy podnikatelky, které se chtějí ve svém podnikání posunout dále. Víte, že nepotřebujete dělat více, ale hledáte inspiraci i vedení, jak to dělat lépe a efektivněji.
Setkání je také pro vás, co si chcete odpočnout ve skupině podobně naladěných podnikatelek a vzájemně se podpořit i inspirovat.

Pro koho setkání není?

Pro ty, co se nechtějí setkávat ve skupině nebo pro ty, co čekají, že budeme přednášet od rána do večera teorii marketingu bez času na relax, sdílení.

Mám už e-mailingový systém, je to pro mě?

E-mailingový workshop není zaměřen na konkrétní e-mailingový nástroj.
Témata jsou zvolena tak, abyste mohli získané tipy a doporučení ihned aplikovat bez ohledu na to, který nástroj na e-mailing používáte.

Kde budeme bydlet?

V hotelu, kde setkání probíhá, je nyní prostor pro rezervaci ubytování v 2lůžkových pokojích. Pokud chcete spolubydlící a nejedete se svoji známou, kamarádkou, tak napište na dana@danahanouskova.cz vyřesíme to. Ubytování se platí na recepci hotelu, pokud využijete výhody bydlet v místě akce. Ubytování ani strava není v ceně vstupu na setkání.

Mohu vzít s sebou děti a zvířátka?

Děti, své muže i zvířátka nechte doma. Dopřejte si čas pro sebe, svůj odpočinek a možnost soustředit se na své podnikání

Jaký je program setkání?

Akce začíná v pátek 19.11. od 17hod řízeným networkingem
v sobotu dopoledne: workshop e-mailingu
přestávka na oběd
od 14-16hod wellness, relax čas
od 16hod: workshop sociální sítě
po večeři: dotazy, sdílení, společný mastermind
neděle 9 -13 hod: byznys kruh
setkání končí v neděli ve 13hod.