Přihlášení a bonusy dostupné:

 

Dany exkluzivní bonusy

k programu online MBA

SOMBA

Přidejte se ke studiu SOMBA

u Sigrun a získejte exklusivní bonusy!

 

Řeknu vám tajemství!

Poslouchejte.

SOMBU studuji a NEUMÍM anglicky

Jak to dělám?

Tohle tajemství si nechci nechat pro sebe a ráda se o něj podělím s další novou SOMBA studentkou! Je to jeden z mých exkluzivních bonusů.

Proč to říkám veřejně? Protože vím, jak moc mě to brzdilo, když jsem nemohla studovat u zahraničních expertek a expertů.

Protože vím, jaký to je omezující pocit, když si myslíte, že nebudete rozumět nebo stíhat a chápat, co Sigrun v SOMBĚ učí.

Vemte si toto moje know-how, jak studovat zahraniční kurz i bez znalosti angličtiny. Je to můj 1. exluzivní bonus pro vás!

Společně s dalšími expertkami jsme nachystaly obdivuhodný balíček bonusů, díky kterým studentky SOMBA získají pro své podnikání maximum.

Exkluzivní bonusy jsou připraveny pro ambiciózní podnikatelky, které chtějí dosáhnout svých vysokých cílů a využít jedinečné spojení offline a online nástrojů.

Jak můžete bonusy získat? Jak to funguje?

Když se zapíšete do programu SOMBA  kliknutím na tlačítko na této stránce, získáte exkluzivní bonusy.

Jediné, co musíte udělat, abyste mohly dostat moje bonusy, je koupit si program SOMBA přes můj affiliate odkaz. Klikněte na červené tlačítko níže. Poté zašlete e-mail s potvrzením o zaplacení na adresu dana@danahanouskova.cz a můj tým se o to postará.

Přihlášení a bonusy dostupné:

 

BONUS #1

praktický návod

NEUMÍM ANGLICKY- NEVADÍ!

v hodnotě: nevyčíslitelné

Naučím vás, jak studovat online zahraniční kurzy i bez znalosti cizího jazyka. Bez placených aplikací nebo speciálních programů.

Jak se zbavit překážky, která vás mohla brzdit v rozletu.

Online konzultace s praktickou ukázkou.

BONUS #2

E-mailing, co šetří čas

v hodnotě 1690 Kč

Tento online kurz je pro vás, pokud chcete rychle začít používat e-mailing jako nástroj péče o klienty i jako prodejní prostředek - bez ohledu na to, zda potřebujete převést offline podnikání do online prostředí nebo chcete své stávající online podnikání podpořit nebo rozšířit.

 • Naučte se komunikační strategie, které skutečně fungují i v této době.
 • Získejte jasnou představu o tom, co a kdy budete svým klientům posílat.
 • Vyberte si nejvhodnější e-mailingový nástroj a mějte ho s nejnižšími náklady nebo zdarma.
 • Upravte své e-maily tak, aby odpovídaly tomu, co vaši klienti v této chvíli potřebují.
 • Nastavte si automatizované posílání e-mailů, abyste nejen šetřili svůj čas, ale i zvýšili prodeje.
 • Upravte odesílání e-mailů tak, aby se odesílaly v určitý čas a určitým lidem.
 • Pečujte o své zákazníky podle toho, v jaké prodejní fázi se právě nacházejí.
 • Získejte návody a postupy, které potřebujete k funkčnímu e-mailingu.

BONUS #3

Marketingový re(start)

kurz v hodnotě 7900 Kč

kurz od 27.7. - 2.8. 2020 živě v Jizerských horách

 • Vytvoříte si magnet na kontakty, nastavíte automatické e-maily a strategické e-mailingové série.
 • Připravíte si marketingovou a obsahovou strategii na sociální sítě- Facebook a Instagram.
 • Upravíte web, aby neodrazoval návštěvníky a prodejní stránka fungovala.
 • Naučíte se triky k reklamám na internetu a jak si je nastavit, abyste nevyhazovali peníze oknem.

BONUS #4

Členství v klubu Podpora jinak. Od Základů.

v hodnotě 2000Kč

V klubu členům se dozvíte, co tvoří základy v podnikání z oblasti marketingu, strategie, tvorby webu, pracovního prostoru i brandingu. Jak si tyto důležité části vybudovat nebo zpevnit tak, aby bylo možné se posunout na další úroveň.

V klubu vás budou provázet expertky z jednotlivých oborů. Členství basic je pro vás jako bonus na 6měsíců.

BONUS #5

Online strategicky- perfektní web

v hodnotě 3000 Kč

Bonus od Lucie Haberlové, zakladatelky projektu Online strategicky.

Obsahem bonusu je online kurz Perfektní homepage, kde si vytvoříte webovou stránku, ze které vám nebudou utíkat zákazníci.

Lucie pro vás nachystala ještě 50% slevu na online kurz Perfektní prodejní stránka, abyste mohli kurz, co si vytvoříte se Sigrun v Sombě také úspěšně prodávat.

A 50% sleva na 3 hodinovou konzultaci k webovým stránkám (běžná cena 4500Kč)

 

 

BONUS #6

Tvůrčí marketing na míru

skripta a konzultace

v hodnotě 2222 Kč

Při konzultaci s Veru Volejníkovou, expertkou na tvůrčí marketing, si ujasníte, které principy jsou důležité právě pro vás. Proberete marketingové otázky a vedle toho si nastavíte způsob komunikace svých služeb nebo produktů, aby zaujaly vaše zákazníky.

Veronika Veru Volejníková jako markeťačka a tvůrkyně ví, jak je těžké vyjít se svou tvorbou ven, jak se cítí každý tvůrce před vypuštěním svého produktu do světa. Ať už prodáváte keramický hrníček, autorskou lampu, online produkt nebo konzultace.

Zjistěte, jak svůj nový online kurz ukázat veřejnosti, jak ho komunikovat vašim cílovým zákazníkům.

BONUS #7

Strategie značky

v hodnotě 2000 Kč

Konzultace s expertkou na branding Marcelou Švadlenkovou. Vyhrajte svůj závod o pozornost nejen v online prostředí. 

Při konzultaci zjistíte, co tvoří základ vašeho brandu (značky), abyste působili autenticky a klienty si neodlákávali zbytečnými chybami způsobenými nevhodnou sebeprezentací.

 

 

Máte otázky k programu Somba nebo k bonusům? Napište mi: zde

Proč jít do SOMBY s bonusy ode mě?

U Sigrun studuji v SOMBĚ od ledna- její 12ti měsíční online MBA program a mohu proto ze své zkušenosti říct, že bez ohledu na to, kde se právě ve vašem podnikání nacházíte, SOMBA je nastavena tak, aby vám pomohla se strategiemi a také s praktickou aplikací toho, co je důležité během podnikatelského růstu.

Jsem potěšena, že je pro vás důležité učit se od nejlepších a posouvat svoje vzdělání a tím i podnikání na další úroveň.

Když jsem zjistila, že zahraniční kurzy mi už nejsou uzavřené jen proto, že jsou v cizím jazyce, byla jsem nadšená z té volnosti, kterou jsem tím získala.

Zjistěte to také.

Vytvořte si v SOMBĚ svůj první (další) online kurz a učte se od úspěšné zahraniční mentorky, která dokáže rychle reagovat na změny v oblasti podnikání a svoje aktualizované know-how předává svým studentkám.

 

Moje čísla

360 nových kontaktů už za první 4 týdny v Sombě, 45 prodaných konzultací z kurzu zdarma, 161 studentek, 90 kladných referencí, byla jsem uvedena na prodejních stránkách a při workshopech u Sigrun jako úspěšná studentka, zviditelnění se- navázána spolupráce s Tomášem Lukavcem..Díky SOMBĚ a tam vytvořenému kurzu, který dále prodávám a na něj navazující služby a VIP nabídky je moje investice 2,5x zpět.

A to jsem kvůli angličtině váhala s přihlášením.

Co je SOMBA?

SOMBA je online MBA program pro podnikatele od Sigrun, zahraniční markeťačky a úspěšné podnikatelky.

Sigrun zde popisuje SOMBU (v angličtině) a já mohu jen potvrdit, že jako její studentka v SOMBĚ je tento popis přesný! A když vidíte pak výsledky, které jste ani nemysleli, že můžete o nich snít, pak musíte Sigrun doporučovat jako to pravé, co mě v oblasti vzdělávání potkalo!

A toto je popis od Sigrun v češtině:

Jde o 12měsíční program poskytující bezkonkurenční podporu, kterou potřebujete pro budování a rozšiřování online podnikání.

V SOMBA získáte celý rok podpory a komplexního školení, které vám krok za krokem ukáže, jak dosahovat výsledky ve vašem podnikání, abyste mohli žít život, jaký chcete.

Navíc k programu a 12ti měsíční podpoře dostanete ještě populární kurz:

 • 10-týdenní program Kickstart, který vám pomůže začít vytvářet kurz a konzistentní příjem
 •  dostanete podporu mentorů SOMBA, členů týmu, Sigrun a dozvíte se kdy a jaké strategie je třeba dodržet
 • program je KOMPLEXNÍM VÝCVIKEM: Dozvíte se vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli zahájit a rozšířit své podnikání na internetu, včetně: vytváření seznamů kontaktů, hledání klientů, spouštění kurzů a služeb, techniky jak prodávat v této době, copywriting, vytváření online kurzů, skupinových koučovacích programů a mastermindů, reklam na Facebooku a mnoho dalšího.
 • K tomu ještě získáte v SOMBĚ profesionální PODNIKATELSKÝ MENTORING. Prostřednictvím měsíčních "hot seats" budete mít možnost zeptat se na vše, co chcete, a dostanete přesné kroky, jak postupovat dále.